Üldtingimused

Tarkuseveski hindab läbipaistvust ning poolte võrdset kohtlemist, seetõttu on välja toodud põhilised tingimused, mida tuleb Tarkuseveskist ostes arvestada.

*Need tingimused rakenduvad lisaks konkreetse valdkonna tingimustele (nt raamatupidamine, eratunnid jms)

*Erinevatele teenuse- ja kaubatehingutele rakenduvad tingimused

**Rahaga seonduvad tingimused
E-kaup/kaup lähetatakse teele makse laekumisest Tarkuseveskile 30 päeva jooksul (võimalusel kiiremini).
Arveldatakse eurodes.
Tasumine toimub üldjuhul kliendi (maksja) pangakontolt otse Tarkuseveski pangakontole.
Võimalusel pakutakse ka pangalinkidega või krediitkaardimakset, siis võib arveldus toimuda läbi makseteenust pakkuva isiku, kes viitab ka Tarkuseveskile.
Hindadele lisandub käibemaks või neis sisaldub või ei sisaldu ega lisandu, vastavalt kauba juures olevale teabele.

***Muud üldised tingimused
Tarkuseveski on Tarkuseveski UÜ (reg nr 11680110, kmkr nr EE102040117) Meeliku 22/1-75, 13915, Tallinn, kõige kiiremate kontaktidega janno[ät]tarkuseveski.org ning 56 638 168.
Pood on Tarkuseveski e-poe keskkond, aga kui tellitakse -kirja või telefoniteel, siis ka selline tellimisvahend.
Teenuseosutamise ja kaubamüügi aeg ja maht peavad enne poest ostmist olema fikseeritud telefoni- või e-kirja teel. Võtke, palun, ühendust janno[ät]tarkuseveski.org või 56 638 168. Alles siis palume tulla Tarkuseveski poodi konkreetset ostu sooritama. Muidu võib juhtuda, et maksate küll ära, aga Tarkuseveskil pole Teie jaoks sobivat mahtu või aega välja pakkuda ning raha samuti tagasi ei saa.
Vajadusel võite tellida Tarkuseveskist eraldi arve ilma poest ostu sooritamata. Poest saate samuti kohe arve. Allalaetavate kaupade ja teenuste osas tasub osta pigem poe kaudu.
Tehke nii nagu Teile on mugavam.

Veebilehe kaudu kogutava info tingimused ja teenuste tingimused on üldtingimuste osa. Seetõttu tuleb nendega samuti tutvuda.

**Kui tekivad probleemid
Tarkuseveskist ostes küll enamasti probleeme ei teki, aga juhul kui tekivad, siis võtke Tarkuseveskiga viivitamatult ühendust janno[ät]tarkuseveski.org või 56 638 168.
Tarkuseveski tahab pakkuda kliendile võimalikult head tuge, et klient saaks kätte selle, mida ta soovib osta või teatud tingimustel saada tasuta.
Puudusega ostu kohta saab kaebust esitada 2 aasta jooksul kauba või teenuse kättesaamisest või ostu sooritamisest (nt e-toote puhul) sõltuvalt ostu olemuslikust sisust.

**Kauba ja tasu tagastamine
Tarbija kannab tagastamise kulud ise.
Tarbijal on õigus teatada e-toote tagastamise soovist 14 päeva jooksul tellimuse täitmisest, st allalaadimise võimaldamisest, kui tarbija ei ole seda veel alla laadinud. Põhjust ei pea nimetama.
E-toote allalaadimisega ja tarbitud teenuse puhul tagastamisõigust ei kaasne. Jääb siiski pretensiooni esitamise õigus.
Tarbijal on õigus teatada kauba tagastamise soovist 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Põhjust ei pea nimetama.
Teatada tuleb e-kirja teel janno[ät]tarkuseveski.org tüüpvormi andmeid kasutades. Abi leiad siit. Põhimõtteliselt piisab, kui Tarkuseveski suudab Teid ja tellimust piisavalt tuvastada.
Tagastamise soovist teavitamisest 14 päeva jooksul peab tarbija kauba tagastama, vähemalt panema Tarkuseveski poole tõendatavalt teele.
Kui tarbija on kauba pannud tähtaegselt teele, siis tagastamise soovist teavitamisest 14 päeva jooksul peab Tarkuseveski tagastama tasutud tasu.
Kui tarbija on viivitanud kauba teele panekuga, viibib ka tasu tagastamine sama pikalt Tarkuseveskilt.

**Täpsustavad tingimused

***Kinkekaardid
Kinkekaarti saab kasutada see, kes esitab kinkekaardi numbri või kinkekaardi enda. Kui seda on korra kasutatud, siis seda saab uuesti kasutada jäägi ulatuses. Hoidke kinkekaardi andmeid üksnes enda teada, sest kui keegi kasutab seda Teie eest, oletegi sellest ilma.
Kinkekaart väljastatakse käibemaksuta summas. Käibemaks, kui rakendub, rakendub tehinguga, mille eest tasumiseks kinkekaarti kasutate.
Kasutamata kinkekaarte on võimalik ka Tarkuseveskile tagasi müüa 50 % ostuhinnaga. Tagasi saab müüa üksnes isik, kes on selle ostnud. Raha tagastatakse üldjuhul 30 päeva jooksul.
Kui läheb kauem, võtab Tarkuseveski Teiega ühendust.
Tutvuge ka toote (kaup, teenus jm) juures täpsustatud tingimustega ning printige need vajadusel välja.

***Allalaetavad failid
Faile saab alla laadida 24 h jooksul 3 korda tellimuse täitmise müüjapoolsest kinnitamisest.
Kinnitamine toimub enamasti 1 tööpäeva jooksul makse laekumisest. Kui tekib probleeme, võtke viivitamatult ühendust janno[ät]tarkuseveski.org või 56 638 168.
Tutvuge ka teenuse juures täpsustatud tingimustega ning printige need vajadusel välja.

***Teenused, mis nõuavad kokkulepitud aega (konsultatsioonid, eratunnid, koolitused)
Kokku lepitud ja tasutud teenuste eest raha ei tagastata, kuna teenuse-osutamine on seotud ajaplaneerimisega. Tarkuseveski peab hakkama teenuse osutamiseks ettevalmistusi tegema ning teised, aega planeerida oskavad kliendid, ei saa samal ajal enam tulla teenust tarbima, kuigi algselt planeeritud klient on teenusest loobunud. Nii võib aeg, mis on teenuse oluline koostisosa, minna raisku ning seda enam tagasi ei saa pöörata. Nii enda kui ka teiste aega tuleb väärtustada.
Tutvuge ka teenuse juures täpsustatud tingimustega ning printige need vajadusel välja.
Teenuse osutamise aeg ja maht peavad enne poes ostusooritamist olema fikseeritud telefoni- või e-kirja teel. Võtke, palun, ühendust janno[ät]tarkuseveski.org või 56 638 168. Alles siis palume tulla Tarkuseveski poodi konkreetset ostu sooritama. Muidu võib juhtuda, et maksate küll ära, aga Tarkuseveskil pole Teie jaoks sobivat aega välja pakkuda ning raha saate tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul vastavasisulise teate saamisest või raha laekumisest, sõltuvalt, kumb toimub hiljem.

***Teenused, mis ei nõua kokkulepitud aega (nt raamatupidajapoolne dokumentide töötlus)
Teenuste osutamisel lähtub Tarkuseveski oma ajagraafikust ning võimalustest.
Tarkuseveski püüab mõistliku ajaga teenuse osutada, aga aeg sõltub muuseas eesolevate tööde järjekorrast, töö mahukusest, kliendipoolsest valmisolekust koostööd teha jm tingimustest. Lisaks muudest Tarkuseveski-sisestest tingimustest, mis ei kuulu kliendiga läbirääkimisele.
Tutvuge ka teenuse juures täpsustatud tingimustega ning printige need vajadusel välja.
Teenuse osutamise aeg ja maht peavad enne kodulehel maksmist olema fikseeritud telefoni- või e-kirja teel. Võtke, palun, ühendust janno[ät]tarkuseveski.org või 56 638 168. Alles siis palume tulla Tarkuseveski poodi konkreetset ostu sooritama. Muidu võib juhtuda, et maksate küll ära, aga Tarkuseveskil pole võimalik Teie jaoks sobivaks ajaks Teie tellimust ära töödelda ning raha saate tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul vastavasisulise teate saamisest või raha laekumisest, sõltuvalt, kumb toimub hiljem.

***Kaupade müük poe kaudu
Kaup lähetatakse teele makse laekumisest Tarkuseveskile 30 päeva jooksul (võimalusel kiiremini).
Tutvuge kauba juures täpsustatud tingimustega ning printige need vajadusel välja.
Kauba lähetamise aeg ja maht peavad enne kodulehel maksmist olema fikseeritud telefoni või e-kirja teel. Võtke, palun, ühendust janno[ät]tarkuseveski.org või 56 638 168. Alles siis palume tulla Tarkuseveski poodi konkreetset ostu sooritama. Muidu võib juhtuda, et maksate küll ära, aga Tarkuseveskil pole Teie jaoks sobivat mahtu sobivaks ajaks välja pakkuda ning raha saate tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul vastavasisulise teate saamisest või raha laekumisest, sõltuvalt, kumb toimub hiljem.